Registrace

 

Jméno:

Originální prosím. Příjmení být může ale nemusí.

Věk:

Jakékoliv číslo od 1 do 1000

Pohlaví:

Muž/žena

Rasa:

Lidé, Andělé, Démoni, Saerové, Temní elfové/Drowové, Zapomenutí-Aette, Hatrris, Elementálové

Informace o rasách

Povaha:

Rozepište se a napište o své postavě. Jak se chová, co má rád, co nemá rád,...

Minulost:

Co prožil od svého narození a jak se dostal do Snové říše. Mohli jste se tu narodit, nebo se sem teprve dostat. Rozepište se.

Magie:

Oheň, Voda, Země, Vzduch, Blesky, Led

- Vyberte 1!

Schopnost:

Čtení myšlenek, Iluze, Naprostá orientace ve stopách, Rychlost, Síla, Vycítění krve, Splynutí s přírodou, Vidění ve tmě (infračervené-tepelné), Charisma, Omámení zpěvem, Proměna ve věci, Zvířecí řeč, Oslepení protivníka, Imunita proti magii, Léčení, Štít.

- Vyberte 1!

- Na začátku všechny své schopnosti a magie ovládáte jen na první úrovni!

Obrázek:

Pokud chcete, můžete přidat i popis. Obrázek aby se hodil k rase a popisu.

Registrace

registrace

Twotika | 26.03.2013

Jméno: Freya de Raginalda

Věk: 189 let

Pohlaví: žena

Rasa: Zapomenutí-Aette

Povaha: Freya de Raginalda je velice ostražitá a divoká dívka. Podle jejích rodičů je velice svéhlavá a pomstychtivá. Je to romantička a taková "děvka", která svádí kluky a chodí s několika najednou. Ráda flirtuje a koketuje. Je to veselá a přátelská dívka. Nevydrží stát na jednom místě a rozhodně jí jen tak nezahanbíte. Má velice ráda hřbitovy a lesy. Samozřejmě ne jenom to. Má ráda i zvířata a chlapy, kteří o ní jeví zájem. Nemá ráda pomluvačné lidi a růžovou barvu. Z barev má nejraději černou a červenou. Ze zvířat vlky, psi a kočky. Ráda si hraje s magií. Rozhodně jí nezabráníte zůstat na jednom místě. Je to velice rychlá dívka. Rychle reaguje na ošklivé poznámky. Ráda se pere a hádá. Jestli jí nějak urazíš s veškerou vervou se vrhne do hádky. Nepere se jako nějaká "barbie", ale jako statečná dívka. Jako malá se ráda prala s chlapci jejího vku. Ale prala se i s rodiči, kteří se s ní prát nechtěli.

Minulost: Freya de Raginalda pochází z rodu Raginaldů a jako jediná ze svých 9 sourozenců se narodila v pátek 13. a za úplňku. Ze svých sourozenců je nejstarší a jediná přeživší. Když byla malá její otec Raginald jí vychovávali jako kluka. Učil jí jezdit na koni, prát se a různé klučičí dovednosti. Její matka Palmina jí, ale nechtěla vidět na koňském hřbetě a tak jí zaučovala holčičím dovednostem. Když se však narodila její největší nepřítelkyně a sestra Mandy, tak se jí matka přestala věnovat. Než se naučila bojovím uměním tak se jí to líbilo. Pak ale objevila své schopnosti. Magii ohně a oslepení protivníka. Objevila je v 18 letech, kdy musela při zkouškách v bojovém umění porazit svého trenéra. Když se jí na prstech objevili malé plamínky, tak zrovna trenéra zasáhla pěstí do břicha. Tím ho usmrtila. Od té doby byla vykázána z domova. Když se pak jednou vrátila, tak ji v jejích hnědých vlasech a pronikavě modrých nepoznali. Když byla malá neměla hnědé vlasy a pronikavě modré oči. Měla možnost vzbouřot se proti svým sestrám, které nebojovali ve válkách tak jako bratři. Když se postavila na druhou stranu proti svým sestrám. Když je zabodla tak musela rychle utíkat. Její rychlost jí stačila jen do stájí kde si osedlala nejrychlejšího koně Invicta, který s ní uháněl až do Snové říše.

Magie: Oheň

Schopnost: Oslepení protivníka

Popis: Freya je vysoká a štíhlá slečna s bledou pletí. Její vlasy jsou téměř černé a oči pronikavě modré. Obličej má kulatý a rty plné. Když se na vás podívá ponoříte se do moře očí. Má štíhlý pás a dlouhé nohy. Ráda nosí černou a červenou barvu. Ráda tyto dvě barvy kombinuje a tak to vypadá zvláštně, když má černou sukni pocákanou červenou vodovkou. Nosí většinou boty na podpatku.

Obrázek: https://freecoolin.net/wp-content/uploads/modrooka-1.jpg

Přeměna

Dee | 25.03.2013

Chtěla bych tutu přeměnu, kujú:

https://audiotool.s3.amazonaws.com/users/whitewolf/avatar1/e4b7529b-4f2a-4a9b-a971-f8388fb5dea3.jpg

Re: Přeměna

Akuma | 26.03.2013

Příště do úpravy profilů :D

Registrace

Chár | 25.03.2013


Jméno:
Chár Minialle

Věk:
489

Pohlaví:
Žena

Rasa:
anděl

Povaha:
Chár je milá, ale dokáže se naštvat. Je schopná zabít, jen aby ochránila své přátele. Jinak je to milující stvoření. Nemá ani páru o tom, kdo byli její rodiče a kde se narodila. Stalo se to takhle...

Minulost:
Probrala jsem se. Bylo mi 289. Ležela jsem na trávě a raní rosa se mi třpytila na křídlech jako hvězdy. Asi jsem měla za sebou ošklivý otřes mozku. Nepamatovala jsem s nic. Vím jen, že jsem na sobě měla bavlněnou tuniku a plátěnou sukni. Oboje čistě bílé. Tak jsem vstala a po 200 letech se se nějak dostala.


Magie:
Led

Schopnost:
Štít

Obrázek:
https://nd01.jxs.cz/790/002/3cec543d60_4378491_o2.jpg

Popis:
Krásné, dlouhé tmavohnědé vlasy. Oči barvy neurčité.Štíhlá.

Registrace :)

Yuri Mitsuko | 22.03.2013

Jméno: Yuri Mitsuko

Věk: 399

Pohlaví: Žena

Rasa: Anděl

Povaha: Yuri je na první pohled velmi přátelská, milá a energická dívka. Ačkoli už jí táhne na 400 let, je moderní a nemluví starobyle. I když je anděl, svým temperamentem a tvrdohlavostí se věčně dostává do nějakých průšvihů. Hyperaktivita a porucha pozornosti - odmalička má tyto problémy a nějak je vlastně ani neřeší. Prostě to bere tak, že nevydrží chvíli na místě v klidu stát, nebo nedokáže poslouchat ostatní. Komu nevadí trochu vtipu tak si s ní určitě užije plno zábavy, smysl pro humor s úsměvem jí skoro nikdy nechybí. Někdo by řekl, že když je anděl, tak umí výborně létat. Také to pravda je, ale Yuri se velmi bojí výšek. Někomu se to může zdát vtipné, ale je to tak. Miluje hudbu a ještě raději zpívá. Umí hrát na skoro všechny hudební nástroje. Naopak nesnáší všechny možné sporty. Nezdá se, že by příliš jedla, vypadá jak kost a kůže. Ano, to se zdá, ale pravda to není. Míchá všemožné chutě (někdo by už klidně zvracel z jejích nápadů) a pokaždé jí po kapsách nebo v ruce nechybí něco k snědku. Yuri je od všech jiných andělů naprosto jiná, zvenčí anděl, ale duší ďáblice...

Minulost: Narodila se neznámo kde. Ze své minulosti si nic nepamatuje. Její první vzpomínka je když jí bylo 7. Vzbudila se v temné uličce jedné ulice. Byli tam jen zloději, zabijáci atp.. Když uviděli Yuriina křídla, hned se strhl zájem. Utíkala co jí nohy stačily, ale neměla šanci. Jedna banda lovců jí obklíčila. Krutě jí mučili až omdlela. Lovcům to nikdy nezapomene. To si slíbila. Yuri se probudila a mučili jí dál tím způsobem, že jí vyhrožovali shozením ze sráze. Nechtěli jí vyhodit, ale omylem jí pustili a padala až spadla na zem a všechno měla zlomené, krev tekla, umíte si sami představit, jak to vypadá.. Málem umřela, když přišel neznámý anděl a Yuri si pamatuje záblesk, který se jí před očima objevil. Vzbudila se a ocitla ve světě, který neznala. Chvíli bloudila a uvědomila si, že je nějaká jiná. Najednou jí bylo 20 a ne 7. Že by díky neznámému andělovi procestovala časem? Nebo si nevšimla a takhle dlouho už trvala její cesta? Je složité vysvětlit co se stalo. Procestovala časem doopravdy 380 let před tím, než měla první vzpomínku v 7 letech. Nepamatuje si nic z těch let předtím, ale snaží se na to přijít, co bylo.

Magie: Voda

Schopnost: Omámení zpěvem

Obrázek: https://images5.fanpop.com/image/photos/31800000/Miku-hatsune-miku-31875855-1500-985.jpg

Popis ke vzhledu: Yuri má křiklavě modré vlasy, které jí sahají až k chodidlům. Nosí je většinou v culících takže jí nepřekážejí. Její oči jsou zářivě modré a nejde se do nich nesoustředit. Křídla nejsou klasická. Občas z nich vypadávají zvláštní kristalky, co hned prasknou a roztříští se na milióny kousků. Rozpětí křídel není moc velké a ani křídla nejsou příliš velká. Yuri je drobná, pouze 154 centimetrů 40 kg - ale neberte jí na lehkou váhu! Je na to velice háklivá..

Registrace

Aewinn | 22.03.2013

Jméno: Aewinn Irinian

Věk: 21 let

Pohlaví: Žena

Rasa: Zapomenutí-Aette

Popis:
Aewinn měří zhruba 175 centimetrů, což je naprosto průměrná výška. Okolo hlavy jí rostou stříbrné vlasy s několika černými pramínky, které jdou vidět jen u kořínků a sahají jí až kamsi pod lopatky.Oči jsou tmavě hnědé a neobyčejně hluboké. Postava je vypracovaná a štíhlá, jedním slovem se dá shrnout jako atletická.
Obvykle na sobě má dlouhý tmavý plášť s kapucí, který zakrývá její křídla. Na zádech jsou dva téměř neviditelné průřezy, díky kterým může křídla kdykoliv rozvinout nebo zase schovat. Okolo pasu má přepásaný opasek a na něm zavěšený meč. Pod pláštěm má obvykle černé úzké kalhoty, delší tuniku a vysoké šněrovací boty. Na rukou má vždy nasazené speciální černé rukavice, které zakrývají její spáry.

Povaha:
Aewinn je sice přátelská, avšak uzavřená dívka. Můžete si s ní povídat klidně i dvě hodiny, avšak poté si uvědomíte, že o ní vlastně nic moc nevíte. Jen málo lidí ji poznalo do hloubky. Na lidi může zprvu působit chladně, ale v chvíli, kdy se s ní dáte do řeči, ten chlad zmizí. Je to spíše optický klam, který je způsobený jejím vzhledem. Zprvu je na každého milá, avšak pokud ji něčím naštvete nebo se ve vás zklame, přestane už být tak milá a je schopná vám i ublížit. Nezískáte si tak snadno její důvěru a opravdové pevné přátelství, avšak když už ano, získáte přítele na celý život, který vás nikdy nezradí. Své pocity schovává pod neproniknutelnou masku.
Uvnitř v srdci je spravedlivá, nezkrotná a především svobodná. Nechce se nechávat nikým a ničím omezovat, avšak dokáže respektovat autority nebo síly, které jsou mocnější než ona. Když se jí něco nelíbí, řekne to jasně do očí – i když svoje pocity schovává, moc nelže. Dalo by se říct, že patří k té dobré straně, avšak ona si to nemyslí a zůstává zásadně nestranná.
Umí bojovat a obecně se o sebe postarat bez cizí pomoci. Nemá moc ráda ufňukané lidi, kteří jsou závislí na ostatních, přesto jim většinou pomáhá.

Minulost:
Narodila se stranou od civilizace, ani neví v jakém světě. Žila jen se svým otcem, protože její matka zemřela u porodu. Ten ji naučil lovit, střílet z luku i ovládat meč. Také ji naučil létat pomocí šedých křídel a dal jí speciální rukavice, které zakryjí její spáry – drápy – a při tom se neproděraví nebo něco podobného. Byl na ní přísný, avšak Aewinn ho měla ráda. Když jí bylo 15, její „výcvik“ skončil a ona odešla z domu.
Tady však nastává zlom, protože si nepamatuje nic, co se s ní dělo od téhle chvíle až do jejích 20. Nemá ani ponětí o tom, co dělala, kde byla, koho potkala. Nic, jen černo, prázdnota. Jakoby těch 5 let prostě neexistovalo.
Její další život začíná v okamžiku, kdy se probouzí na jakési mýtině uprostřed lesa, dezorientovaná a zmatená. Ze zbraní jí zbyl pouze meč a jedna dýka. Rozhodla se prozkoumat místo, n a kterém se ocitla a zanedlouho narazila na vesnici. Začala tedy shánět informace. I když žila daleko od civilizace, věděla, v kterém roce se narodila, a proto byla velmi překvapená, když zjistila, že si nepamatuje 5 let. Cestovala po celé zemi, až se nakonec zabydlela v jedné z největších vesnic, aniž by se někdo dozvěděl o tom, ke které rase patří. Nedá se říct, že by v té vesnici byla neustále, ale tak polovinu roku tam stráví.

Magie: Vzduch

Schopnost: Iluze

Obrázek:
https://media-cache-ec2.pinterest.com/550x/28/5b/92/285b92235577b3057f26c890255c668c.jpg


Nevadí doufám, že jsem přidala i popis - tudíž jak vypadá. :)

Registrace

Kioko Lamensuria | 21.03.2013

Jméno: Kioko

Příjmení: Lamensuria

Věk: 15 let

Pohlaví: Žena

Rasa: Andělé

Povaha: Neni moc přátelská, je to takoví malí snílek , hodně ji najdete v lese jak přemýšli nebo si zpívá. Nemá moc ráda velkou společnost. Je ráda když může plavat nebo tancovat. Nerada říká ostatním že je anděl , jí to nepřipadá jako dar ale spíš jako prokletí, nemá žádné přátele ale jí to nevadí. Má ráda malé děti a zvířata. Ráda šplhá po stromech a po skalách.Nemá ráda náfuky,hlupáky. Ve škole ji to celkem jde. Přistěhovala se z Anglie, je moc ráda když může ležet na louce.Docela často chce všechno vést a to se někomu nemusí líbit, zkráceně je to trochu ''diktátorka''Vždycky byla trochu upjatá a sobecká, možná se to nezdá, ale když jí lépe poznáte tak sami ohodnotíte.. Ale je spíše partnerský typ. Když zrovna nemáte náladu a chcete si popovídat o tom, co cítíte, určitě jí navštivte. Jestli si myslíte, že jí vyvedete z míry tak to jste na omylu. Neustále je ostražitá. Zkráceně její dobré vlohy.. : Přátelská, milá. To bude to nejhlavnější

Minulost: Narodila sem se v anglii. Jednoho dne naše rodina zažívala moc špatné časy, serali nám dům a rodičům práci, žili sme na ulici a jednou nás přepadli bandité. Moje matka mě schovala, bandité zabili otce a hned poté matku, já to celou dobu skrytá sledovala. Když ti vrazi odešli tak sem odešla do lesa hledat noví život. Nevěděla sem co budu dělat, nakonec sem si lehla do trávy a usnula. Když sem se vzbudila ocitla sem se v zemi kde sem to neznala. Nijak se nesnažím dostat se zpátky do našeho světa, snažim se to tu prozkoumat a hledam i nové přátele...

Magie: Země

Schopnosti: Omámení zpěvem

Obrázek jako anděl: https://i158.photobucket.com/albums/t116/damit-dog/purple-2.jpg

Obrázek jako proměna člověka: https://www.deviantart.com/download/139170357/avatar_cute_blue_hair_girl_by_aleyshaa.jpg

Re: Registrace

Kio | 21.03.2013

oprava minulosti:
Minulost: Narodila sem se v anglii. Jednoho dne naše rodina zažívala moc špatné časy, sebrali nám dům a rodičům práci, žili jsme na ulici a jednou nás přepadli bandité. Moje matka mě schovala, bandité zabili otce a hned poté matku, já to celou dobu skrytá sledovala. Když ti vrazi odešli tak sem odešla do lesa hledat noví život. Nevěděla sem co budu dělat, nakonec sem si lehla do trávy a usnula. Když sem se vzbudila ocitla sem se v zemi kde sem to neznala. Nijak se nesnažím dostat se zpátky do našeho světa, snažim se to tu prozkoumat a hledam i nové přátele...

Registrace

Haifa | 20.03.2013

Jméno: Haifa
Věk: 251 let
Pohlaví: Žena
Rasa: Démon
Povaha: I přesto, že Hau je démonka, je přátelská. Často, než se s někým pustí do řeči, si proklepne jeho myšlenky a zjistí, co je zač. Miluje dobrodružství a záhady. Nemá ráda, když před ní má někdo tajemství a proto často využívá svých schopností a zjistí si to sama. Sice je ráda ve společnosti, ale nesnáší být středem pozornosti. Ke všem se snaží být milá, ale občas ji to nevyjde a její démonské sklony se projeví. V tu chvíli se úplně změní. V tu chvíli se stává nebezpečnou, podrazí každého, ublíží každému a nic ji nedokáže zastavit. Prostě až se “vyřve“ tak se sama uklidní. A je z ní zase ta usměvavá Haifa. Hai radši řeší věci v klidu než bojem. Ovšem její démonské sklony s tím nesouhlasí a tak občas nějaká debata bojem skončí.
Minulost: Hai vyrůstala u normální a průměrné rodiny. Měla bratra, ten ji také naučil bojovat. Když ji bylo 10 a jejímu bratrovi Lukemu 15, do rodinky přibyla malá sestřička. Jenže Haifina máma porod nezvládla. Od té doby Hai malou Ann, tak pojmenovali tu narozeno holčičku, nesnášela. Otec se snažil všechno urovnat, vydělávat peníze a starat se o domácnost. Jenže všechno nestíhal, takže on a Luke vydělávali a Haifa zastávala práce v domácnosti. Strašně ji to štvalo až se v 17 letech sbalila, samozřejmě Luke i otec byli v práci, nechala jim vzkaz a odešla z domu. Dva roky se toulala po světě až začala svého rozhodnutí litovat. Vrátila se zpět do rodného města, k milovanému domovu. Jenže tam už bydlela jiná rodina. A tak Hai nezbývalo nic jiného než se toulat dál. A tak se po nějaké době dostala až sem.
Magie: Oheň
Schopnosti: Čtení myšlenek
Obrázek: https://i68.servimg.com/u/f68/14/58/81/69/jingai14.jpg
Vzhled: Hai má ohnivě rudé vlasy, které má většinu času spojené v culíku. Její oči jsou modré, ale občas v nich uvidíte i náznak zelené. Její oblíbené barvy jsou černá, bílá, červená. Takže často na ni uvidíte oblečení v těchto barvách.

Re: Registrace

Haifa | 20.03.2013

Jméno: Haifa Hikaru

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek