RPG - O světě

Tato stránka je založena na principu RPG psací hry. Hraje se tu v knize nebo chatu  (blueboard) v rubrice Hra. Nacházíte se v jiném světě zvaném Snová říše. Je to svět do kterého se můžete dostat mnoha způsoby. Můžete ho každou noc navštěvovat a přes den se vracet do reality. Nebo se sem můžete jednou dostat a od té doby odsud neodejít. A nebo se tu můžete už narodit a prožít tu život. Je to hezké místo se světlými i stinnými stránkami.

Najdete tu lesy, jezera, hory, pouště, sopečné pláně, ale i osady a vesnice. Většina tvorů žije v divočině, ale někteří se shlukují do vesnic a osad. Žádná města tu nenajdete. V přírodě najdete spoustu zvěře a napůl inteligentních zvířat. Nejsou jako obyčejná zvířata. Dá se tu s nimi komunikovat. Většinou to bývají různé šelmy a větší býložravci. Před příchodem temných ras tu žili i draci a jiná bájná stvoření. Dnes už po nich ale naleznete maximálně obrovské kosti napůl zasypané v zemi. Dřívější vládcové této říše jsou pohřbeni ve své zemi.

Na tuto zemi nespadá svit jen jednoho měsíce, ale dvou. Jednoho bílého a druhého modrého. Nechť vám jejich svit ukazuje cestu tmou.

Informace o rasách ve Snové říši.

 

Snílci, to jsou všichni obyvatele tohoto světa. Pod touto rubrikou najdete seznam všech hráčů tu.

https://www.dracisvet.cz/obr/6002_at8.jpg