Registrace zvířecího společníka

Jméno:

Originální

Druh:

jakékoliv menší zvíře od ptáků a veverek po kočkovité a psovité šelmy

Pohlaví:

samec/samice

O něm/ O ní:

napište pár slov o svém společníkovi

Obrázek:

aby se hodil k druhu zvířete

Způsob dorozumívání:

Myšlenkami, slovy, gesty,...

 

https://www.tattoo-designs-of-all-kinds.com/images/tribal-tiger-tattoos-2.jpg

Registrace společníka

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertLox | 03.06.2018

The prostate related is the central section of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition associated with a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections via the rest in the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations each week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make sure a wholesome prostate would be to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should opt for prostate examination at least once per year.

vyměnit společníka

Ukivata | 09.04.2015

Jméno: Kim
Druh: poník
Pohlaví: hřebec
O něm: Kim je strakatý hřebec, který si dělá co chce. Poslechne jen v případě, že se mu to hodí. V kohoutku má asi 130cm, moc toho využívá. Občas se vrátí do mladých let a vyvádí jako malé hříbě, přesto je mu 22let.
Obrázek: https://jyxo.info/uploads/0C/0ca0a913e7d57f26f621541def32bb4b461a89c6.jpg
Způsob dorozumívání: myšlenkami

Euri společník

Elwar | 27.05.2013

Jméno: Eurineus

Druh: rys

Pohlaví: samec

O něm: Poprvé se Eurineus s Elwarem setkal po vyvraždění jeho rodiny. Objevil ho v jeskyni těsně před tím než se Elwar zasnil a vklouzl do snové říše. Eurineus se svezl s ním. Dostali se do říše společně a tím pádem se i společně vrecejí. Vždy když Elwar usne, oba dva je to hodí zpátky. A když usne v druhém světě, hodí je to do říše. Nejprve k sobě byli trochu nepřátelští a obezřetní, ale nakonec se sprátelili a navzájem si pomáhají jak jen to jde. Tráví spolu hodně času.

napište pár slov o svém společníkovi

Obrázek: https://www.risy.cz/Files/Images/beskydy/ochrana-prirody/chran_zivocich_01.jpg

Způsob dorozumívání: gesty

Zvířecí společník

May | 26.05.2013

Jméno: Belle

Druh: sova

Pohlaví: samice

O ní: Její povaha je úplně jiná než moje, zatímco já se snažím chovat mile, ona jasně dává najevo, kdo se jí líbí a kdo ne. Občas je trochu netrpělivá, zvlášť ve chvílích, kdy její zprávu nepochopíte dost rychle a následně vás to stojí život. Nevím, kdy přesně se ke mně přidala, ale bude to už dost dlouho. Nenašla jsem ji, ale ona našla mne. Je neobyčejně inteligentní, bystrá a paměť by jí mohl závidět každý.

Obrázek: https://www.dravcizales.cz/images/dravci/sova_palena_foto1.jpg

Způsob dorozumívání: Pokud máte schopnost rozumět řeči zvířat, dorozumívá se s vámi pomocí tichého houkání. Pokud tuto schopnost nemáte snaží se vás na něco upozornit pomocí houkání a jiných zvuků, poletováním, máváním křídel a poposedáváním.Registrace mazlíčka

Amanda Bonne | 13.05.2013

Jméno: Bertie
Druh: Dráček
Pohlaví: Samec
O něm: Je to malý neposeda. Je nebojácný, svojí majitelku by chránil před čímkoliv. Měří ale jen asi 50 cm a už dál neporoste. Je hravý a je to takové malé zlobidlo, nikdy by ale neudělal nic moc špatného a nikomu by neublížil. Rád létá a létá velmi rychle. Nerad se nudí. Také je nerad, když má hlad. V takových chvílích začíná být trochu nevrlý.
Obrázek: https://nd03.jxs.cz/496/208/075d2063cd_56806844_o2.jpg
Způsob dorozumívání: Myšlenkami, slovy (z mé strany)

Re: Registrace mazlíčka

Akuma | 13.05.2013

Promiň, ale to přijmout nemohu. Draci se v říši již nevyskytují.

Mazlííííík :3

Baylou | 26.04.2013

Jméno: Sharvari
Druh: Liško - vlk
Pohlaví: Samice
O ní: Sharvari je milá, a společenská. Ráda běhá po lese, a pozoruje vše co se mihne. Je také výborný lovec - dokáže ulovit cokoliv. Povely poslouchá jen od Baylou. Nesnáší když jí někdo uráží, i ona umí být dosti ostrá. V lese miluje kameny na kterých jen tak polehává, a nebo na větvích na kterých se jí dobře "špehuje" . Se Sharvari se Baylou seznámila v lese když jí jednou napadli lovci. Od té doby jí stojí po boku.
Obrázek:https://safiru.deviantart.com/art/Sharvari-367781413
Způsob dorozumívání: Myšlenky

Společník

Tiras | 22.04.2013

Jméno:
Miyuki

Druh:
vodní poník


Pohlaví:
samice

O ní:
Miu jsem našel před půl rokem jako malé hříbě na černém trhu. Trval mi dost dlouho než jsem sehnal peníze a mohl ji odkoupit. Když se mi to povedlo, zjistil jsem že je v hrozném stavu a už moc dlouho by u toho člověka nevydržela. Donesl jsem ji do jedné kryté zátoky u moře a začal ji ošetřovat. Díky ní sem se dokonce naučil plavat a potápět. Trvalo hodně dlouho než se dostala z nejhoršího a i teď je ještě oslabená. Zvykla si na mě a nebojí se mě,ale ostatním se vyhýbá. Doufám že až se úplně uzdraví, najde si v moři i na pevnině nějaké přátele.

Obrázek:
https://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/112/a/8/up_for_adoption___raffle_by_amadoptables-d4x86c7.png

Způsob dorozumívání:
myšlenkami

Společník

Sunny | 10.04.2013

Jméno: zebra snakes

Druh: had / Kobra královská

Pohlaví: Samec

O něm:
zebra snakes je vlastně anglicky. V češtině znamená zebří had. Zebří, protože má na zádech žluté pruhy. Zebra snake je dlouhý 3 metry. Dokáže se zvednout až se dívá dospělému člověku z očí do očí. Je to had, který se málo kdy objeví v blízkosti lidského obydlí, takže je to docela samotářský had.

Obrázek:
https://nd01.jxs.cz/625/411/4927ebea38_30226554_o2.jpg

Způsob dorozumívání: Myšlenkami

Koník

Takara | 04.04.2013

Jméno: Wasaer (Was)

Druh: Kůň, hřebec

Pohlaví: Samec

O něm/ O ní: Wasaer, zkráceně Was, je hřebec od temných elfů. Většina temných elfů má bílého koně, na pohlaví jim nějak moc nezáleží. Tento hřebec je dar od mých rodičů. Donesl mi od nich dopis, než je napadl Akrillos. Kvůli tomuto útoku rodiče zemřeli a Was se dostal ke mě a zůstal.

Obrázek:

https://hq-wallpapers.ru/wallpapers/animals/pic36558_raz1920x1200

Způsob Dorozumívání: Myšlenkami a gesty.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek